Prijava

GDSI
GDSI
Live rang lista - Top 10
 IgračBodovi
1Domagoj Olujić13667
2Dragan Pivčević12333
3Paul Galić11668
4Mladen Vučević10890
5Ivan Vržina10445
6Dino Matijašević9777
7Neno Silić8337
8Ivan Vidaković8152
9Mario Radanović7710
10Marko Majić7338

Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Neno Silić325:328:227
2. Mladen Vučević224:024:96
3. Zoran Karamatić224:120:146
4. Ozren Juretin313:517:295
5. Nikola Polić201:416:182
6. Darko Štroliga200:412:252


Zadnji rezultati


2A. Liga
22.9.2020. - Stobreč
Zoran Karamatić66
Nikola Polić33


4A. Liga
21.9.2020. - Firule
Ivana Kramarić (M)3610
Kenan Delalić616


4D. Liga
21.9.2020. - Baterije
Ivan Čolak66
Tino Kovač31


5F. Liga
21.9.2020. - Solin
Mario Lovrinčević66
Frane Stipovic24


2B. Liga
21.9.2020. - Solin
Goran Udovičić4610
Dominik Marasović642


6C. Liga
21.9.2020. - Pomak
Pjero Andrijašević66
Mateo Ćurin42


3B. Liga
21.9.2020. - Solin
Jakša Džaja66
Aron Meštrović14


5A. Liga
21.9.2020. - Stobreč
Igor Babić66
Vladimir Škobić34


3D. Liga
21.9.2020. - Solin
Toni Šundov66
Dado Maršić31


4D. Liga
21.9.2020. - Baterije
Željan Dulčić627
Robert Omrčen365


5B. Liga
21.9.2020. - Stobreč
Saša Varmuža66
Mišo Komlenović12


5E. Liga
21.9.2020. - Stobreč
Luka Trumbić626
Ante Čale264


3C. Liga
21.9.2020. - Solin
Boris Odak67
Mario Radanović46


2B. Liga
21.9.2020. - Solin
Josip Tokić716
Josip Pavlović564


Prijateljska
21.9.2020. - Brda
Slaven Gračanin66
Marko Maganjić01


4C. Liga
20.9.2020. - Pomak
Hrvoje Perković66
Mislav Matijević32


4B. Liga
20.9.2020. - Pomak
Nedjeljko Lešina636
Alen Babić464


Parovi 2. Liga
20.9.2020. - Solin
Franicević / Šundov67
Trumbić / Ćudina26


4C. Liga
20.9.2020. - Stobreč
Luka Sičaja646
Bože Šitum461


2A. Liga
20.9.2020. - Pomak
Zoran Karamatić6210
Neno Silić262

Neodigrani susreti
Kraj sezone 08/2020

Čestitke pobjednicima muških liga:

1. Liga: Marko Šimović
2A. Liga: Dragan Pivčević
2B. Liga: Paul Galić
3A. Liga: Darko Štroliga
3B. Liga: Zoran Karamatić
3C. Liga: Dominik Marasović
3D. Liga: Josip Pavlović
4A. Liga: Luka Plazibat
4B. Liga: Aron Meštrović
4C. Liga: Marin Kosović
4D. Liga: Zlatko Buljan
5A. Liga: Kenan Delalić
5B. Liga: Luciano Kovačević
5C. Liga: Alen Babić
5D. Liga: Vedran Babić
5E. Liga: Mislav Matijević
5F. Liga: Ivan Šerić
5G. Liga: Željan Dulčić
5H. Liga: Renato Eterović
6A. Liga: Vladimir Škobić
6B. Liga: Roko Živaljić
6C. Liga: Joško Bačić
6D. Liga: Tonći Polić
6E. Liga: Bruno Karadža
6F. Liga: Luka Vukasović
6G. Liga: Jerko Kovačević
 
Svakako bacite oko na hall of fame!
 
Čestitke pobjednicima ženskih liga:
1. Liga: Ivana Olujić
2A. Liga: Mia Britvić
2B. Liga: Ksenija Žižić
 
Rekapitulacija sezone:
Broj liga: 29
Nastupalo igrača: 141
Raspored je napravljen za 278 susreta, odigrano 214 (77%).
Dodijeljeni bodovi za neodigrane susrete: 31
Neodigrani susreti, bez dodijele bodova: 34
Najbrži reket: Marin Kosović
 
 
Odigranost po tjednima
31.7.2020. - 7.8.2020.  (25)
8.8.2020. - 15.8.2020.  (57)
16.8.2020. - 23.8.2020.  (50)
24.8.2020. - 31.8.2020.  (61)


Odigranost po lokacijama (top 10)
Solin  (66)
Pomak  (56)
Peka  (40)
Kod Jakova  (26)
Stobreč  (24)
Firule  (8)
Brda  (4)
Resnik  (4)
Baterije  (3)
Bene  (1)

 

Čestitke pobjednicima lige muških parova:
1. Pavić / Biluš-Gagić
2. Ćurin / Ćurin
 
Čestitke pobjednicima lige mješovith parova:
1. Kramarić / Vidović
2. Žunić Milačić / Šćepanović
3. Ostojić / Žaja
 
Disciplinske mjere:
Opomene: 0 zbog nesportskog ponašanja, 1 zbog neigranja
Suspenzije: 0 zbog nesportskog ponašanja, 0 zbog neigranja

 

Objavljeno: 31.8.2020. (Marin Kosović)


Arhiva vijesti...
Live rang lista (ž) - Top 10
 IgračBodovi
1Ivana Olujić9666
2Valerija Ritterman Medvidović8666
3Ksenija Žižić8333
4Ana Tomašić7667
5Morana Ostojić5666
6Natalia Matošić5112
7Aida Gluić4776
8Iva Crnogorac4000
9Edita Ban3554
10Magdalena Kuić3554

Live rang lista parovi - Top 10
 IgračBodovi
1Kramarić / Vidović6000
2Silić / Silić5332
3Žižić / Senjanović4999
4Jelavić / Pivčević4666
5Makjanić / Zoričić4334
6Olujić / Udovičić4000
7Trumbić / Ćudina3557
8Lešina / Družijanić3333
9Pavić / Biluš-Gagić3112
10Politeo / Vukušić3076

Kalendar
Prošlo:

21.09.2020 21:00, 3D. Liga, Solin
Toni Šundov - Dado Maršić
22.09.2020 08:00, 2A. Liga, Stobreč
Zoran Karamatić - Nikola Polić
Dolazi:

GDSI22.09.2020 15:00, 1. Liga, Brda
Vladimir Klemo - Domagoj Olujić H2H

GDSI22.09.2020 18:00, 3C. Liga, Stobreč
Marin Kosović - Boris Odak H2H

GDSI22.09.2020 18:00, 6E. Liga, Stobreč
Mario Letica - Željko Kljaković Gašpić H2H

GDSI22.09.2020 18:00, 5D. Liga, Solin
Zvonimir Vidović - Dubravko Matić H2H

GDSI22.09.2020 18:00, 2B. Liga (ž), Kod Jakova
Maja Pivčević - Sanja Bjelajac H2H

GDSI22.09.2020 18:00, 2B. Liga (ž), Kod Jakova
Slavica Ivelić Bradanović - Morana Ostojić H2H

GDSI22.09.2020 18:00, 5D. Liga, Peka
Hrvoje Bartulović - Dominik Tadić H2H

GDSI22.09.2020 20:00, 2B. Liga, Solin
Ivan Vržina - Goran Udovičić H2H

GDSI22.09.2020 20:00, 1. liga (ž), Pomak
Ksenija Žižić - Ivana Olujić H2H

GDSI22.09.2020 20:30, 4B. Liga, Pomak
Nedjeljko Lešina - Tomislav Mladin H2H

GDSI22.09.2020 21:00, 5H. Liga, Peka
Stipe Andrijanić - Goran Vratarić H2H

GDSI23.09.2020 17:00, 5H. Liga, Kod Jakova
Mladen Sokol - Željko Grbeša H2H

GDSI23.09.2020 18:00, PRIJATELJSKA, Solin
Marko Majić - Paul Galić H2H

GDSI23.09.2020 18:00, 1. liga (ž), Stobreč
Valerija Ritterman Medvidović - Natalia Matošić H2H

GDSI23.09.2020 19:00, 1. liga (ž), Kod Jakova
Ksenija Žižić - Ana Tomašić H2H

GDSI23.09.2020 20:00, 5A. Liga, Peka
Senad Lugić - Vladimir Škobić H2H

GDSI23.09.2020 20:00, 3B. Liga, Solin
Petar Dragičević - Aron Meštrović H2H

GDSI23.09.2020 20:30, 5B. Liga, Firule
Mišo Komlenović - Roko Živaljić H2H

GDSI23.09.2020 21:00, 4B. Liga, Peka
Nedjeljko Lešina - Vedran Babić H2H

GDSI24.09.2020 17:00, 3C. Liga, Peka
Tino Pavić - Boris Odak H2H

GDSI24.09.2020 18:00, 3C. Liga, Solin
Mario Radanović - Mislav Makjanić H2H

GDSI24.09.2020 18:00, 5D. Liga, Kod Jakova
Tonći Polić - Dubravko Matić H2H

GDSI24.09.2020 19:00, 6G. Liga, Pomak
Ante Čaleta - Marin Blazević H2H

GDSI24.09.2020 19:00, 6C. Liga, Brda
Mateo Ćurin - Marko Maganjić H2H

GDSI24.09.2020 20:00, 4A. Liga, Kod Jakova
Ivana Kramarić (M) - Marko Grubišić H2H

GDSI24.09.2020 20:00, 6C. Liga, Firule
Đivo Buconić - Vicenco Dumanić H2H

GDSI24.09.2020 21:00, 3B. Liga, Peka
Damir Pribačić - Ivica Bančić H2H

GDSI24.09.2020 21:00, Parovi 2. Liga, Peka
Andrijanić / Babić - Babić / Vidović H2H

GDSI25.09.2020 18:30, 2B. Liga (ž), Kod Jakova
Magdalena Kuić - Morana Ostojić H2H

GDSI26.09.2020 09:00, 2B. Liga (ž), Kod Jakova
Slavica Ivelić Bradanović - Sanja Bjelajac H2H

GDSI26.09.2020 17:30, 5D. Liga, Kod Jakova
Dario Jelavić - Tonći Polić H2H

Administracija27.9.2020.
Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta

Administracija29.9.2020.
- Dodjeljuj se bodovi za neodigrane susrete
- Rješavaju se žalbe

Administracija30.9.2020.
ZADNJI DAN SEZONE
- Ne igraju se susreti
- Rade se nove lige za sljedeću sezonu

30.09.2020
Kraj sezone 2020/09
ATP News