Prijava

GDSI
GDSI
Live rang lista - Top 10
 IgračBodovi
1Domagoj Olujić13667
2Dragan Pivčević12333
3Paul Galić11668
4Mladen Vučević10890
5Ivan Vržina10445
6Dino Matijašević9777
7Neno Silić8337
8Ivan Vidaković8152
9Mario Radanović7562
10Marko Majić7338

Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Josip Tokić336:231:279
2. Ivan Vržina324:229:197
3. Josip Pavlović313:526:285
4. Dominik Marasović302:623:353
5. Goran Udovičić000:00:00
6. Ivan Vidaković000:00:00


Zadnji rezultati


2B. Liga
21.9.2020. - Solin
Josip Tokić716
Josip Pavlović564


Prijateljska
21.9.2020. - Brda
Slaven Gračanin66
Marko Maganjić01


4C. Liga
20.9.2020. - Pomak
Hrvoje Perković66
Mislav Matijević32


4B. Liga
20.9.2020. - Pomak
Nedjeljko Lešina636
Alen Babić464


Parovi 2. Liga
20.9.2020. - Solin
Franicević / Šundov67
Trumbić / Ćudina26


4C. Liga
20.9.2020. - Stobreč
Luka Sičaja646
Bože Šitum461


2A. Liga
20.9.2020. - Pomak
Zoran Karamatić6210
Neno Silić262


6E. Liga
20.9.2020. - Solin
Ivan Grabić66
Željko Kljaković Gašpić23


Prijateljska
20.9.2020. - Solin
Dado Maršić66
Josip Pavlović42


5A. Liga
20.9.2020. - Solin
Žarko Žitko76
Vladimir Škobić63


3C. Liga
20.9.2020. - Peka
Mario Radanović76
Marin Kosović51


5C. Liga
20.9.2020. - Resnik
Joško Bačić76
Petar Brizić63


5D. Liga
20.9.2020. - Solin
Zvonimir Vidović76
Hrvoje Bartulović51


6A. Liga
20.9.2020. - Solin
Josip Dumančić7210
Martin Voloder668


Prijateljska
20.9.2020. - Solin
Ivan Vržina66
Ozren Juretin33


1. liga (ž)
20.9.2020. - Peka
Ivana Olujić66
Valerija Ritterman Medvidović13


3A. Liga
20.9.2020. - Solin
Luka Plazibat66
Ante Topić11


5G. Liga
19.9.2020. - Peka
Vedran Petrov66
Robert Pilipović22


Prijateljska
19.9.2020. - Solin
Karlo Krnčević66
Marko Kapetanović14


4B. Liga
19.9.2020. - Firule
Nedjeljko Lešina166
Petar Mustapić644

Neodigrani susreti
Neodigrani susreti
Neodigrani susreti


1. Liga
D. Olujić - D. Pivčević
D. Olujić - D. Matijašević
D. Pivčević - D. Matijašević
D. Pivčević - P. Galić
V. Klemo - D. Olujić

1. liga (ž)
N. Matošić - V. Medvidović
N. Matošić - I. Olujić
V. Medvidović - A. Tomašić
I. Olujić - A. Tomašić
I. Olujić - K. Žižić
A. Tomašić - K. Žižić
A. Tomašić - N. Matošić
K. Žižić - V. Medvidović

2A. Liga
M. Vučević - N. Silić
M. Vučević - Z. Karamatić
N. Silić - N. Polić
D. Štroliga - Z. Karamatić
D. Štroliga - N. Polić
D. Štroliga - O. Juretin
Z. Karamatić - N. Polić
Z. Karamatić - O. Juretin
N. Polić - M. Vučević

2A. Liga (ž)
A. Gluić - I. Crnogorac
A. Gluić - E. Ban
I. Crnogorac - E. Ban
I. Crnogorac - A. Marinković
E. Ban - A. Marinković

2B. Liga
G. Udovičić - J. Pavlović
G. Udovičić - J. Tokić
G. Udovičić - D. Marasović
J. Pavlović - I. Vidaković
J. Tokić - I. Vidaković
D. Marasović - I. Vidaković
I. Vidaković - I. Vržina
I. Vidaković - G. Udovičić
I. Vržina - G. Udovičić

2B. Liga (ž)
M. Ostojić - S. Bradanović
M. Ostojić - M. Kuić
S. Bradanović - S. Bjelajac
M. Kuić - S. Bjelajac
S. Bjelajac - M. Pivčević
S. Bjelajac - M. Ostojić

3A. Liga
M. Majić - K. Silić
K. Silić - A. Topić
K. Silić - M. Šitum
L. Plazibat - K. Silić

3B. Liga
A. Meštrović - J. Džaja
D. Pribačić - I. Bančić
P. Dragičević - A. Meštrović
I. Bančić - A. Meštrović
I. Bančić - J. Džaja

3C. Liga
M. Kosović - B. Odak
M. Radanović - B. Odak
B. Odak - T. Pavić
B. Odak - M. Makjanić
T. Pavić - M. Makjanić
M. Makjanić - M. Kosović
M. Makjanić - M. Radanović

3D. Liga
D. Maršić - H. Ujaković
G. Franicević - Z. Buljan
H. Ujaković - Z. Buljan
T. Šundov - D. Maršić

4A. Liga
Ž. Šćepanović - K. Delalić
Ž. Šćepanović - M. Grubišić
K. Delalić - I. (M)
M. Grubišić - I. (M)

4B. Liga
P. Mustapić - T. Mladin
N. Lešina - T. Mladin
N. Lešina - V. Babić

4C. Liga
H. Perković - L. Sičaja
L. Sičaja - M. Matijević
M. Matijević - I. Šerić
M. Matijević - B. Šitum
I. Šerić - B. Šitum

4D. Liga
R. Omrčen - Ž. Dulčić
Ž. Dulčić - R. Eterović
I. Čolak - T. Kovač

5A. Liga
I. Babić - I. Aranza
Ž. Žitko - S. Lugić
Ž. Žitko - I. Aranza
S. Lugić - V. Škobić
V. Škobić - I. Babić

5B. Liga
M. Komlenović - S. Varmuža
S. Gračanin - S. Varmuža
S. Varmuža - M. Kasum
S. Varmuža - Ž. Denić
R. Živaljić - M. Komlenović
Ž. Denić - S. Gračanin

5C. Liga
J. Vodanović - D. Nejašmić
D. Vratarić - D. Nejašmić
D. Vratarić - T. Tomaš
D. Nejašmić - T. Tomaš
D. Nejašmić - J. Bačić
D. Nejašmić - P. Brizić
T. Tomaš - J. Bačić
T. Tomaš - P. Brizić
J. Bačić - J. Vodanović
P. Brizić - J. Vodanović
P. Brizić - D. Vratarić

5D. Liga
D. Jelavić - T. Polić
H. Bartulović - D. Tadić
T. Polić - D. Matić
Z. Vidović - D. Matić
Z. Vidović - D. Jelavić
D. Matić - D. Jelavić
D. Matić - H. Bartulović

5E. Liga
G. Goić - S. Šundov
G. Goić - A. Sočo
L. Trumbić - S. Šundov
L. Trumbić - A. Sočo
S. Šundov - A. Sočo
S. Šundov - B. Karadža
A. Sočo - B. Karadža
A. Sočo - A. Čale
B. Karadža - A. Čale
B. Karadža - G. Goić
A. Čale - G. Goić
A. Čale - L. Trumbić

5F. Liga
M. Lovrinčević - F. Stipovic
F. Stipovic - I. Vlahović

5G. Liga
V. Petrov - J. Kovačević
T. Pandurić - M. Božiković
T. Pandurić - R. Pilipović
M. Božiković - R. Pilipović
R. Pilipović - V. Kašić
V. Kašić - T. Pandurić

5H. Liga
S. Andrijanić - G. Vratarić
M. Sokol - Ž. Grbeša
Ž. Grbeša - S. Andrijanić

6A. Liga
R. Varga - J. Dumančić
J. Dumančić - P. Matenda
J. Dumančić - S. Duvnjak
P. Matenda - M. Voloder
S. Duvnjak - R. Varga

6B. Liga
I. Šalinović - M. Milković
M. Milković - D. Perić
M. Milković - A. Sunara
A. Sunara - I. Šalinović

6C. Liga
P. Andrijašević - M. Ćurin
V. Dumanić - M. Maganjić
M. Ćurin - M. Maganjić
M. Maganjić - P. Andrijašević
Đ. Buconić - V. Dumanić

6D. Liga
S. Mladinić - D. Jurišić
D. Jurišić - M. Bašić
D. Jurišić - S. Čipčić
M. Bašić - S. Čipčić
S. Čipčić - I. Jović
S. Čipčić - S. Mladinić
I. Jović - D. Jurišić

6E. Liga
N. Maričić - F. Gudić
Ž. Gašpić - M. Letica

6F. Liga
J. Juric - A. Jukić
J. Juric - N. Buntic

6G. Liga
M. Batinić - M. Blazević
M. Batinić - A. Japirko
M. Blazević - A. Japirko
A. Japirko - T. Kutleša
A. Japirko - A. Čaleta
A. Čaleta - M. Batinić
A. Čaleta - M. Blazević

6H. Liga
D. Bartulović - D. Bradanović

Mix parovi 1. liga
Žunić Milačić / Šćepanović - Štimac / Silić
Kramarić / Vidović - Štimac / Silić
Kramarić / Vidović - Tadić / Marasović
Štimac / Silić - Tadić / Marasović
Tadić / Marasović - Žunić Milačić / Šćepanović

Mix parovi 2. liga
Ostojić / Žaja - Ritterman Medvidović / Goić
Ostojić / Žaja - Eterović / Eterović
Ritterman Medvidović / Goić - Eterović / Eterović
Ritterman Medvidović / Goić - Brajević-Gizdić / Hraste
Brajević-Gizdić / Hraste - Ostojić / Žaja

Mix parovi 3. liga
Olujić / Udovičić - Munitic / Zelic
Munitic / Zelic - Kovačević / Popović
Kovačević / Popović - Olujić / Udovičić

Parovi 1. Liga
Pavić / Biluš-Gagić - Galić / Lovrinčević
Pavić / Biluš-Gagić - Ćurin / Ćurin
Galić / Lovrinčević - Ćurin / Ćurin
Galić / Lovrinčević - Topić / Jurčić
Ćurin / Ćurin - Topić / Jurčić
Topić / Jurčić - Pavić / Biluš-Gagić

Parovi 2. Liga
Franicević / Šundov - Andrijanić / Babić
Andrijanić / Babić - Babić / Vidović

Parovi 3. Liga
Perković / Perković - Viljac / Denić
Perković / Perković - Ćurin / Kovačević
Viljac / Denić - Ćurin / Kovačević
Viljac / Denić - Polić / Polić
Ćurin / Kovačević - Polić / Polić

Total:21.9.2020. 18:36:21-21.9.2020. 18:36:32
Live rang lista (ž) - Top 10
 IgračBodovi
1Ivana Olujić9666
2Ksenija Žižić8333
3Ana Tomašić7667
4Valerija Ritterman Medvidović7666
5Morana Ostojić5666
6Natalia Matošić5112
7Aida Gluić4776
8Iva Crnogorac4000
9Edita Ban3554
10Magdalena Kuić3554

Live rang lista parovi - Top 10
 IgračBodovi
1Kramarić / Vidović6000
2Silić / Silić5332
3Žižić / Senjanović4999
4Jelavić / Pivčević4666
5Makjanić / Zoričić4334
6Olujić / Udovičić4000
7Trumbić / Ćudina3557
8Lešina / Družijanić3333
9Pavić / Biluš-Gagić3112
10Politeo / Vukušić3076

Kalendar

Trenutno se igra:

21.09.2020 18:00, 5D. Liga, Kod Jakova
Dario Jelavić - Tonći Polić
21.09.2020 18:00, 3C. Liga, Solin
Mario Radanović - Boris Odak
Dolazi:

GDSI21.09.2020 20:00, 6C. Liga, Pomak
Pjero Andrijašević - Mateo Ćurin H2H

GDSI21.09.2020 20:00, 5A. Liga, Stobreč
Vladimir Škobić - Igor Babić H2H

GDSI21.09.2020 20:00, 5C. Liga, Kod Jakova
Jure Vodanović - Darko Nejašmić H2H

GDSI21.09.2020 20:00, 3B. Liga, Solin
Aron Meštrović - Jakša Džaja H2H

GDSI21.09.2020 20:00, 4D. Liga, Baterije
Tino Kovač - Ivan Čolak H2H

GDSI21.09.2020 20:00, PRIJATELJSKA, Pomak
Alen Babić - Ante Topić H2H

GDSI21.09.2020 20:00, 5F. Liga, Solin
Mario Lovrinčević - Frane Stipovic H2H

GDSI21.09.2020 20:30, 1. liga (ž), Kod Jakova
Ana Tomašić - Valerija Ritterman Medvidović H2H

GDSI21.09.2020 20:30, 4A. Liga, Firule
Kenan Delalić - Ivana Kramarić (M) H2H

GDSI21.09.2020 21:00, 3D. Liga, Solin
Toni Šundov - Dado Maršić H2H

GDSI22.09.2020 08:00, 2A. Liga, Stobreč
Zoran Karamatić - Nikola Polić H2H

GDSI22.09.2020 15:00, 1. Liga, Brda
Vladimir Klemo - Domagoj Olujić H2H

GDSI22.09.2020 18:00, 5D. Liga, Solin
Zvonimir Vidović - Dubravko Matić H2H

GDSI22.09.2020 18:00, 2B. Liga (ž), Kod Jakova
Maja Pivčević - Sanja Bjelajac H2H

GDSI22.09.2020 18:00, 2B. Liga (ž), Kod Jakova
Slavica Ivelić Bradanović - Morana Ostojić H2H

GDSI22.09.2020 18:00, 5D. Liga, Peka
Hrvoje Bartulović - Dominik Tadić H2H

GDSI22.09.2020 18:00, 6E. Liga, Stobreč
Mario Letica - Željko Kljaković Gašpić H2H

GDSI22.09.2020 19:00, 3C. Liga, Pomak
Marin Kosović - Boris Odak H2H

GDSI22.09.2020 20:00, 2B. Liga, Solin
Ivan Vržina - Goran Udovičić H2H

GDSI22.09.2020 20:00, 1. liga (ž), Pomak
Ksenija Žižić - Ivana Olujić H2H

GDSI22.09.2020 20:30, 4B. Liga, Pomak
Nedjeljko Lešina - Tomislav Mladin H2H

GDSI22.09.2020 21:00, 5H. Liga, Peka
Stipe Andrijanić - Goran Vratarić H2H

GDSI23.09.2020 18:00, PRIJATELJSKA, Solin
Marko Majić - Paul Galić H2H

GDSI23.09.2020 18:00, 1. liga (ž), Stobreč
Valerija Ritterman Medvidović - Natalia Matošić H2H

GDSI23.09.2020 19:00, 1. liga (ž), Kod Jakova
Ksenija Žižić - Ana Tomašić H2H

GDSI23.09.2020 20:00, 5A. Liga, Peka
Senad Lugić - Vladimir Škobić H2H

GDSI23.09.2020 20:00, 3B. Liga, Solin
Petar Dragičević - Aron Meštrović H2H

GDSI23.09.2020 20:30, 5B. Liga, Firule
Mišo Komlenović - Roko Živaljić H2H

GDSI23.09.2020 21:00, 4B. Liga, Peka
Nedjeljko Lešina - Vedran Babić H2H

GDSI24.09.2020 17:00, 3C. Liga, Peka
Tino Pavić - Boris Odak H2H

GDSI24.09.2020 18:00, 3C. Liga, Solin
Mario Radanović - Mislav Makjanić H2H

GDSI24.09.2020 19:00, 6C. Liga, Brda
Mateo Ćurin - Marko Maganjić H2H

GDSI24.09.2020 20:00, 4A. Liga, Kod Jakova
Ivana Kramarić (M) - Marko Grubišić H2H

GDSI24.09.2020 21:00, Parovi 2. Liga, Peka
Andrijanić / Babić - Babić / Vidović H2H

GDSI24.09.2020 21:00, 3B. Liga, Peka
Damir Pribačić - Ivica Bančić H2H

GDSI25.09.2020 18:30, 2B. Liga (ž), Kod Jakova
Magdalena Kuić - Morana Ostojić H2H

GDSI26.09.2020 09:00, 2B. Liga (ž), Kod Jakova
Slavica Ivelić Bradanović - Sanja Bjelajac H2H

Administracija27.9.2020.
Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta

Administracija29.9.2020.
- Dodjeljuj se bodovi za neodigrane susrete
- Rješavaju se žalbe

Administracija30.9.2020.
ZADNJI DAN SEZONE
- Ne igraju se susreti
- Rade se nove lige za sljedeću sezonu

30.09.2020
Kraj sezone 2020/09
ATP News