|
|
|
Tablice
|
|
Sezona:
|
|
|
Liga:
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15.04.2024 | Peka | Mate Šitum | Frane Kurte | 1. Liga | 7:5 6:2 |
12.04.2024 | Peka | Mate Šitum | Petar Dragičević | 1. Liga | 6:2 4:6 13:11 |
21.03.2024 | Solin | Mate Šitum | Ante Topić | 1. Liga | 6:4 7:6 |
14.03.2024 | Solin | Mate Šitum | Petar Dragičević | 1. Liga | 4:6 6:2 11:9 |
11.03.2024 | Solin | Mate Šitum | Antonio Jurčić | 1. Liga | 6:3 6:3 |
12.02.2024 | Solin | Mate Šitum | Ivan Čolak | 2A. Liga | 7:6 6:4 |
06.02.2024 | Solin | Mate Šitum | Mario Radanović | 2A. Liga | 6:1 6:3 |
29.01.2024 | Solin | Mate Šitum | Pjer Malvasija | 2A. Liga | 6:4 7:5 |
15.01.2024 | Firule | Mate Šitum | Ante Topić | 1. Liga | 6:3 2:6 10:7 |
02.01.2024 | Resnik | Jozef Biluš-Gagić | Mate Šitum | 1. Liga | 7:5 6:0 |
21.12.2023 | Solin | Pero Žuljević | Mate Šitum | 1. Liga | 3:6 6:3 6:4 |
18.12.2023 | Solin | Mate Šitum | Antonio Jurčić | 1. Liga | 7:6 7:6 |
24.11.2023 | Solin | Mate Šitum | Dino Matijašević | 2B. Liga | 6:3 6:3 |
15.11.2023 | Solin | Mate Šitum | Saša Varmuža | 2B. Liga | 7:5 6:4 |
14.11.2023 | Solin | Mate Šitum | Marin Bartulović | 2B. Liga | 6:2 6:2 |
06.11.2023 | Solin | Mate Šitum | Milan Dežulović | 2B. Liga | 7:5 6:4 |
30.10.2023 | Solin | Mate Šitum | Milan Dežulović | 1. Liga | 6:0 6:2 |
24.10.2023 | Peka | Mate Šitum | Frane Kurte | 1. Liga | 6:1 7:5 |
23.10.2023 | Solin | Mate Šitum | Ante Topić | 1. Liga | 6:3 6:4 |
17.10.2023 | Solin | Slaven Blažević | Mate Šitum | 1. Liga | 6:1 6:2 |
06.10.2023 | Resnik | Jozef Biluš-Gagić | Mate Šitum | 1. Liga | 6:1 6:2 |
11.07.2023 | Solin | Mate Šitum | Marijo Božiković | 2A. Liga | 6:4 6:1 |
22.06.2023 | Solin | Mate Šitum | Željko Šćepanović | 2A. Liga | 6:1 6:2 |
19.06.2023 | Solin | Mate Šitum | Ivano Šarić | 2A. Liga | 6:3 6:1 |
08.06.2023 | Solin | Mate Šitum | Zdeslav Gabrić | 2A. Liga | 6:2 6:4 |
23.05.2023 | Resnik | Jozef Biluš-Gagić | Mate Šitum | 2B. Liga | 6:3 2:6 10:3 |
19.05.2023 | Solin | Ivan Šerić | Mate Šitum | 2B. Liga | 6:3 7:6 |
08.05.2023 | Solin | Mate Šitum | Marko Kapetanović | 2B. Liga | 6:4 5:7 10:5 |
07.05.2023 | Solin | Mate Šitum | Ivan Teskera | 2B. Liga | 6:2 6:2 |
03.05.2023 | Solin | Mate Šitum | Ivica Bančić | 2B. Liga | 7:6 6:4 |
28.04.2023 | Solin | Antonio Jurčić | Mate Šitum | 1. Liga | 6:0 7:5 |
27.04.2023 | Peka | Slaven Blažević | Mate Šitum | 1. Liga | 7:5 6:4 |
17.04.2023 | Peka | Mate Šitum | Ivica Bančić | 1. Liga | 6:3 1:6 6:3 |
12.04.2023 | Solin | Mate Šitum | Ante Dubravčić | 1. Liga | 6:4 6:4 |
29.03.2023 | Solin | Mate Šitum | Zlatko Buljan | 2B. Liga | 6:0 6:2 |
20.03.2023 | Solin | Mate Šitum | Ivan Galešić | 2B. Liga | 5:7 6:3 6:2 |
08.03.2023 | Solin | Ivica Bančić | Mate Šitum | 2B. Liga | 6:7 6:4 6:3 |
06.02.2023 | Solin | Franco Mandić | Mate Šitum | 1. Liga | 6:4 6:1 |
02.02.2023 | Solin | Mate Šitum | Zlatko Buljan | 1. Liga | 6:2 6:1 |
31.01.2023 | Solin | Mate Šitum | Petar Dragičević | 1. Liga | 7:5 6:3 |
25.01.2023 | Solin | Pero Žuljević | Mate Šitum | 1. Liga | 6:1 6:4 |
11.01.2023 | Solin | Mate Šitum | Zlatko Buljan | 2B. Liga | 6:4 7:6 |
21.12.2022 | Baterije | Mate Šitum | Ivan Čolak | 2B. Liga | 7:5 6:1 |
19.12.2022 | Solin | Mate Šitum | Ivica Bančić | 2B. Liga | 6:3 6:1 |
13.12.2022 | Solin | Mate Šitum | Marijo Božiković | 2B. Liga | 6:1 6:3 |
28.11.2022 | Solin | Mate Šitum | Josip Grgić | 2A. Liga | 5:7 6:2 6:1 |
24.11.2022 | Peka | Pero Žuljević | Mate Šitum | 2A. Liga | 7:5 7:5 |
21.11.2022 | Solin | Mate Šitum | Ante Dubravčić | 2A. Liga | 4:6 6:0 10:8 |
07.11.2022 | Solin | Mate Šitum | Gabriel Baričić | 2A. Liga | 6:3 6:4 |
03.11.2022 | Solin | Toma Šošić | Mate Šitum | 2A. Liga | 6:2 5:7 6:0 |
22.10.2022 | Solin | Mate Šitum | Ivo Madžar | 3A. Liga | 6:2 6:1 |
21.10.2022 | Solin | Mate Šitum | Antonio Pavlinović | 3A. Liga | 6:4 6:3 |
20.10.2022 | Solin | Mate Šitum | Grgo Dadić | 3A. Liga | 6:1 7:6 |
19.10.2022 | Solin | Mate Šitum | Ivica Parlov | 3A. Liga | 6:3 6:3 |
13.10.2022 | Peka | Mate Šitum | Marijo Božiković | 3A. Liga | 6:3 6:1 |
22.09.2022 | Solin | Marin Bosančić | Mate Šitum | 2A. Liga | 1:6 6:3 6:1 |
19.09.2022 | Solin | Mate Šitum | Frane Kurte | 2A. Liga | 6:2 6:4 |
18.09.2022 | Firule | Mate Šitum | Ivan Vržina | 2A. Liga | 6:3 6:2 |
12.09.2022 | Solin | Ivica Bančić | Mate Šitum | 2A. Liga | 7:5 6:4 |
05.09.2022 | Solin | Mate Šitum | Dominik Marasović | 2A. Liga | 6:0 6:0 |
23.05.2022 | Solin | Toni Šundov | Mate Šitum | 1. Liga | 4:6 7:6 10:5 |
16.05.2022 | Solin | Franco Mandić | Mate Šitum | 1. Liga | 6:2 6:0 |
11.05.2022 | Solin | Pero Žuljević | Mate Šitum | 1. Liga | 6:4 3:6 7:6 |
10.05.2022 | Solin | Duje Drlje | Mate Šitum | 1. Liga | 6:1 6:0 |
25.04.2022 | Solin | Toni Šundov | Mate Šitum | 2A. Liga | 6:7 6:4 6:4 |
21.04.2022 | Stobreč | Mate Šitum | Frane Kurte | 2A. Liga | 7:6 6:1 |
12.04.2022 | Solin | Mate Šitum | Gabriel Baričić | 2A. Liga | 6:2 6:3 |
06.04.2022 | Solin | Mate Šitum | Mario Radanović | 2A. Liga | 6:4 6:1 |
05.04.2022 | Solin | Mate Šitum | Paul Galić | 2A. Liga | 6:4 0:6 7:6 |
28.03.2022 | Solin | Mate Šitum | Ivan Vržina | 1. Liga | 4:6 6:3 6:2 |
24.03.2022 | Solin | Marin Bosančić | Mate Šitum | 1. Liga | 6:1 1:6 6:1 |
15.03.2022 | Resnik | Jozef Biluš-Gagić | Mate Šitum | 1. Liga | 6:2 6:3 |
03.03.2022 | Solin | Mate Šitum | Toni Šundov | 1. Liga | 6:4 7:5 |
26.02.2022 | Solin | Paul Galić | Mate Šitum | 2A. Liga | 6:4 3:6 6:4 |
16.02.2022 | Peka | Mate Šitum | Ivan Vržina | 2A. Liga | 3:6 6:3 6:4 |
11.02.2022 | Solin | Mate Šitum | Robert Jarni | 2A. Liga | 7:5 2:6 10:7 |
02.02.2022 | Solin | Mate Šitum | Josip Tokić | 2A. Liga | 7:6 6:3 |
19.01.2022 | Solin | Mate Šitum | Mario Radanović | 2A. Liga | 6:4 6:2 |
14.01.2022 | Solin | Gabriel Baričić | Mate Šitum | 1. Liga | 7:6 6:4 |
07.01.2022 | Solin | Mate Šitum | Toni Šundov | 1. Liga | 6:3 6:0 |
21.12.2021 | Solin | Mate Šitum | Ivan Vržina | 1. Liga | 7:5 2:6 10:7 |
13.12.2021 | Solin | Marin Bosančić | Mate Šitum | 1. Liga | 6:1 6:4 |
29.11.2021 | Solin | Mate Šitum | Mladen Vučević | 2A. Liga | 6:2 6:3 |
19.11.2021 | Solin | Mate Šitum | Alen Asanović | 2A. Liga | 6:2 2:6 6:2 |
18.11.2021 | Solin | Mate Šitum | Mario Radanović | 2A. Liga | 6:2 6:4 |
07.11.2021 | Solin | Mate Šitum | Vladimir Klemo | 2A. Liga | 6:3 6:3 |
27.10.2021 | Solin | Marin Bosančić | Mate Šitum | 2B. Liga | 7:6 6:3 |
04.10.2021 | Solin | Mate Šitum | Petar Dragičević | 2B. Liga | 7:5 6:3 |
03.10.2021 | Solin | Ivan Vržina | Mate Šitum | 2B. Liga | 7:5 6:1 |
20.09.2021 | Solin | Mate Šitum | Damir Pribačić | 3C. Liga | 6:0 6:2 |
14.09.2021 | Solin | Mate Šitum | Mario Radanović | 3C. Liga | 6:1 6:2 |
13.09.2021 | Solin | Mate Šitum | Pjer Malvasija | 3C. Liga | 6:4 2:6 6:3 |
04.09.2021 | Kod Jakova | Mate Šitum | Zdeslav Gabrić | 3C. Liga | 6:4 6:1 |
16.08.2021 | Solin | Mate Šitum | Željan Dulčić | 3C. Liga | 6:1 6:2 |
11.08.2021 | Solin | Mate Šitum | Zlatko Buljan | 3C. Liga | 6:4 6:4 |
02.08.2021 | Solin | Mate Šitum | Toni Šundov | 3C. Liga | 6:1 6:3 |
26.07.2021 | Solin | Ivica Bančić | Mate Šitum | 3C. Liga | 6:4 4:6 6:3 |
05.07.2021 | Solin | Mate Šitum | Dominik Marasović | 3B. Liga | 6:7 7:6 11:9 |
28.06.2021 | Solin | Goran Pavić | Mate Šitum | 3B. Liga | 6:2 6:4 |
17.06.2021 | Solin | Marin Bosančić | Mate Šitum | 3B. Liga | 7:6 6:0 |
12.06.2021 | Solin | Mate Šitum | Alen Asanović | 3B. Liga | 4:6 6:3 10:8 |
28.05.2021 | Kod Jakova | Mate Šitum | Ante Konforta | 3A. Liga | 6:2 6:1 |
21.05.2021 | Solin | Mate Šitum | Paul Galić | 3A. Liga | 6:2 2:6 6:0 |
19.05.2021 | Solin | Mate Šitum | Ivica Parlov | 3A. Liga | 6:2 6:0 |
18.05.2021 | Solin | Frane Šarić | Mate Šitum | 3A. Liga | 5:7 6:1 7:5 |
08.05.2021 | Solin | Mate Šitum | Ivan Šustić | 3A. Liga | 6:0 6:0 |
26.04.2021 | Solin | Vladimir Klemo | Mate Šitum | 2A. Liga | 3:6 7:6 6:3 |
25.04.2021 | Solin | Dino Matijašević | Mate Šitum | 2A. Liga | 5:7 6:4 10:6 |
15.04.2021 | Solin | Jozef Biluš-Gagić | Mate Šitum | 2A. Liga | 7:5 6:4 |
09.04.2021 | Solin | Mate Šitum | Josip Tokić | 2A. Liga | 7:5 1:6 6:3 |
26.03.2021 | Solin | Mate Šitum | Ivan Čolak | 3B. Liga | 7:6 7:5 |
19.03.2021 | Solin | Mate Šitum | Luka Plazibat | 3B. Liga | 6:1 6:1 |
15.03.2021 | Solin | Mate Šitum | Kruno Vuko | 3B. Liga | 6:2 6:2 |
11.03.2021 | Solin | Mate Šitum | Goran Udovičić | 3B. Liga | 6:3 6:3 |
03.03.2021 | Solin | Mate Šitum | Ivica Mandić | 3B. Liga | 6:0 6:2 |
23.02.2021 | Solin | Dino Matijašević | Mate Šitum | 2A. Liga | 6:1 6:4 |
21.02.2021 | Solin | Ivan Vržina | Mate Šitum | 2A. Liga | 7:6 6:1 |
19.02.2021 | Solin | Petar Dragičević | Mate Šitum | 2A. Liga | 6:3 6:4 |
15.02.2021 | Pomak | Vladimir Klemo | Mate Šitum | 2A. Liga | 6:4 6:3 |
27.11.2020 | Solin | Petar Blažević | Mate Šitum | 3D. Liga | 7:5 6:3 |
18.11.2020 | Solin | Mate Šitum | Luka Sičaja | 3D. Liga | 6:4 6:2 |
14.11.2020 | Pomak | Mate Šitum | Ivan Senjanović | 3D. Liga | 7:5 5:7 6:2 |
09.11.2020 | Solin | Mate Šitum | Pjer Malvasija | 3D. Liga | 4:6 6:4 10:7 |
04.11.2020 | Firule | Mate Šitum | Nikola Polić | 3D. Liga | 6:4 6:1 |
25.10.2020 | Solin | Darko Štroliga | Mate Šitum | 3B. Liga | 2:6 7:5 6:2 |
22.10.2020 | Solin | Mate Šitum | Nedjeljko Lešina | 3B. Liga | 6:0 6:1 |
20.10.2020 | Solin | Jakša Džaja | Mate Šitum | 3B. Liga | 7:5 3:6 7:6 |
10.10.2020 | Kod Jakova | Mate Šitum | Ante Konforta | 3B. Liga | 6:2 6:3 |
08.10.2020 | Solin | Dado Maršić | Mate Šitum | 3B. Liga | 7:5 6:2 |
16.09.2020 | Solin | Luka Plazibat | Mate Šitum | 3A. Liga | 6:4 7:5 |
12.09.2020 | Solin | Mate Šitum | Ante Topić | 3A. Liga | 7:5 6:3 |
02.09.2020 | Solin | Marko Majić | Mate Šitum | 3A. Liga | 2:6 6:3 6:3 |
24.08.2020 | Solin | Dino Matijašević | Mate Šitum | 2A. Liga | 6:1 6:3 |
21.08.2020 | Solin | Dragan Pivčević | Mate Šitum | 2A. Liga | 6:3 6:3 |
03.08.2020 | Solin | Goran Udovičić | Mate Šitum | 2A. Liga | 7:6 6:2 |
22.07.2020 | Solin | Mate Šitum | Ante Topić | 3C. Liga | 7:6 6:3 |
02.07.2020 | Pomak | Mate Šitum | Željko Šćepanović | 3C. Liga | 6:2 6:4 |
26.06.2020 | Solin | Marko Kapetanović | Mate Šitum | 3C. Liga | 7:5 6:1 |
08.06.2020 | Solin | Boris Odak | Mate Šitum | 3C. Liga | 6:0 3:6 6:3 |
01.06.2020 | Solin | Nikola Polić | Mate Šitum | 3C. Liga | 3:6 6:3 6:4 |
26.05.2020 | Solin | Mate Šitum | Zlatko Buljan | 3C. Liga | 4:6 6:3 6:1 |
24.05.2020 | Solin | Mate Šitum | Aron Meštrović | 3C. Liga | 6:4 3:6 11:9 |
09.05.2020 | Solin | Mate Šitum | Žarko Žitko | 4C. Liga | 6:0 4:6 6:1 |
18.03.2020 | Solin | Mate Šitum | Ljubo Vlahović | 4C. Liga | 6:0 6:4 |
09.03.2020 | Solin | Mislav Perić | Mate Šitum | 4C. Liga | 6:4 5:7 11:9 |
05.03.2020 | Solin | Mate Šitum | Ante Topić | 4C. Liga | 7:5 4:6 6:4 |
27.01.2020 | Solin | Mate Šitum | Pjero Andrijašević | 5F. Liga | 6:3 6:3 |
23.01.2020 | Peka | Mate Šitum | Gabrijel Goić | 5F. Liga | 4:6 7:5 13:11 |
22.01.2020 | Solin | Mate Šitum | Tonći Polić | 5F. Liga | 6:2 6:0 |
19.01.2020 | Firule | Mate Šitum | Marko Grubišić | 5F. Liga | 6:2 6:3 |
03.01.2020 | Solin | Dominik Marasović | Mate Šitum | 4D. Liga | 6:2 6:2 |
19.12.2019 | Peka | Mario Rebić | Mate Šitum | 4D. Liga | 6:4 6:2 |
19.12.2019 | Stobreč | Nikola Tomić | Mate Šitum | 4D. Liga | 6:0 6:3 |
16.12.2019 | Kod Jakova | Mate Šitum | Luciano Kovačević | 4D. Liga | 6:1 6:4 |
|
|
|
|
|
|
Kalendar
|
|
Trenutno se igra:
18.04.2024 10:00, 4C. Liga, Pomak Antonio Čanjevac - Marko Ćudina 18.04.2024 11:00, 3B. Liga, Firule Robert Omrčen - Željko Šćepanović Dolazi:
| 18.04.2024 17:00, 1. Liga (ž), Firule Valerija Ritterman Medvidović - Marija Miškić H2H |
| 18.04.2024 18:00, 6C. Liga, Stobreč Mislav Melki - Josip Dumančić H2H |
| 18.04.2024 19:00, 3C. Liga, Stobreč Milan Dežulović - Ivan Runje H2H |
| 18.04.2024 19:00, 5C. Liga, Firule Hrvoje Popović - Nenad Ukić H2H |
| 18.04.2024 20:00, 2A. Liga (ž), Baterije Bernarda Božić - Mira Bezmalinović H2H |
| 18.04.2024 20:00, 4C. Liga, Firule Igor Šalinović - Ivica Parlov H2H |
| 19.04.2024 11:00, 1. Liga, Peka Frane Kurte - Dino Matijašević H2H |
| 19.04.2024 18:00, 5E. Liga, Peka Ljubo Vlahović - Jurica Čičak H2H |
| 20.04.2024 08:00, 6B. Liga, Stobreč Kruno Pavić - Toni Kutleša H2H |
| 20.04.2024 11:30, 3B. Liga, Baterije Robert Omrčen - Nikola Polić H2H |
| 20.4.2024. Zadnji dan za odigravanje prvog meča (link) - Ukoliko igrač/igračica/par ne odigra niti jedan meč do kraja 20tog dana u sezoni automatski gubi sve mečeve za tekuću sezonu |
| 21.04.2024 17:00, Ženski parovi 1. Liga, Baterije Ostojić / Podrug - Depolo / Tomašić H2H |
| 22.04.2024 17:00, 6B. Liga, Peka Hrvoje Ponoš - Hrvoje Vukovic H2H |
| 22.04.2024 20:00, 1. Liga (ž), Stobreč Valerija Ritterman Medvidović - Ana Tomašić H2H |
| 22.04.2024 20:00, 1. Liga, Solin Ante Dubravčić - Mate Šitum H2H |
| 23.04.2024 18:00, 1. Liga (ž), Stobreč Valerija Ritterman Medvidović - Antonia Radica H2H |
| 23.04.2024 19:00, 5C. Liga, Baterije Hrvoje Popović - Ivan Klarić H2H |
| 25.04.2024 20:30, 2A. Liga (ž), Baterije Bernarda Božić - Marina Pijuk H2H |
| 27.4.2024. Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta |
| 29.04.2024 20:00, 1. Liga (ž), Baterije Valerija Ritterman Medvidović - Barbara Kovačević Gabela H2H |
| 30.04.2024 19:00, Ženski parovi 2. Liga, Firule Ivelić Bradanović / Božić - Dubaić / Bezmalinović H2H |
| 30.4.2024. ZADNJI DAN SEZONE - mečevi se trebaju završiti najkasnije do 20h uz obaveznu najavu susreta u kalendar. |
30.04.2024 Kraj sezone 2024/04
| 20.5.2024. Zadnji dan za odigravanje prvog meča (link) - Ukoliko igrač/igračica/par ne odigra niti jedan meč do kraja 20tog dana u sezoni automatski gubi sve mečeve za tekuću sezonu |
|
|
|
|
|
|